1 ef - Technik fotografii i multimediów/ Technik elektryk

wychowawca: mgr Sylwia Milczarczyk

1ipr - Technik informatyk z pożarnictwem/ Technik programista

wychowawca: mgr Joanna Grzywacz

 

2ep - Technik elektryk/  Technik programista

wychowawca: mgr Iwona Gozdur

 

2 fp - Technik fotografii i multimediów/ Technik eksploatacji portów i terminali

wychowawca: mgr Aneta zawadzka

 

2 it - Technik informatyk z pożarnictwem

wychowawca: mgr Aldona Lulkowska

 
 

  3 ipr - Technik informatyk z pożarnictwem/ Technik programista

                                                                               wychowawca: mgr Paweł Amanowicz

 
 

  3 ef - Technik fotografii i multimediów/ Technik elektryk   

                                                                           wychowawca: mgr Anna Warchoł
 
   
 

    3 it - Technik informatyk z pożarnictwem

                wychowawca: mgr Elżbieta Deja

 
   3 fp - Technik fotografii i multimediów/ Technik eksploatacji  portów i terminali

                                                                                                                                                                                                                                              wychowawca: mgr Beata Fila

 
 

4 it - Technik informatyk z pożarnictwem

                wychowawca: mgr Paweł Zagożdżon

 
4 fp -  Fototechnik/ Technik eksploatacji portów i terminali

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 wychowawca: mgr Aneta Szczeblewska

 

OP1 - Oddział przedszkolny

wychowawca: mgr Izabela Jasek

 

OP2 - Oddział przedszkolny

wychowawca: mgr Justyna Luty

 

OP3- Oddział przedszkolny 

wychowawca: mgr Karolina Denkiewicz

 

OP4- Oddział przedszkolny

wychowawca: mgr Emilia Stankiewicz

 

1-3 A1- Klasa łączona I, II szkoły podstawowej(lekkie i autyzm)

wychowawca: mgr Emilia Stankiewicz

 

     1-3 A2- Klasa łączona I, II i III szkoły podstawowej(lekkie i autyzm)

    wychowawca: mgr Dorota Strukiel

 

     1-3 A3- Klasa łączona I, II i III  szkoły podstawowej(lekkie i autyzm)

    wychowawca: mgr Małgorzata Chojnacka

 

    1-3 B1- Klasa łączona 1-3 szkoły podstawowej(umiarkowane i znaczne)

   wychowawca: mgr Aneta Kępczyk

 

    1-3 B2- Klasa łączona 1-3 szkoły podstawowej(umiarkowane i znaczne)

   wychowawca: mgr Aleksandra Stachowicz

 

    4-8 B1- Klasa łączona 5-8 szkoły podstawowej(umiarkowane i znaczne)

   wychowawca: mgr Anna Gałek

 

    4-8 B2- Klasa łączona 5-8 szkoły podstawowej(umiarkowane i znaczne)

   wychowawca: mgr Katarzyna Łabądź

 

   4-8 B3- Klasa łączona 5-8 szkoły podstawowej(umiarkowane i znaczne)

   wychowawca: mgr Bożena Wojtasiewicz

 

   4-8 A1- Klasa łączona 5-8 szkoły podstawowej(lekkie i autyzm)

   wychowawca: mgr Robert Zawada

 

   4-8 A2- Klasa łączona 5-8 szkoły podstawowej(lekkie i autyzm)

   wychowawca: mgr Marta Szymaszek

 

1-3 PP1- Klasy 1-3 szkoły przysposabiającej do pracy

wychowawca: mgr Dorota Kęska

 

    1-3 PP2- Klasy 1-3 szkoły przysposabiającej do pracy

   wychowawca: mgr Beata Maj

 

    1-3 BS1- Klasy 1-3 szkoły branżowej specjalnej I stopnia(cukiernik)

   wychowawca: mgr Elżbieta Michałowska

   1-3 BS2- Klasy 1-3 szkoły branżowej specjalnej I stopnia(cukiernik)

   wychowawca: mgr Olga Wróblewska

    I gg - Zajęcia rywalidacyjno - wychowawcze

   wychowawca: mgr Magdalena Sałata

   II gg - Zajęcia rywalidacyjno - wychowawcze

   wychowawca: mgr Anna Banaś 

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki, ul. Parkowa 4, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

LIBRUS

Dziennik elektroniczny