"Nauka praktycznych zastosowań oraz wiedzy z zakresu sieci komputerowych w technikum informatycznym realizowana w zagranicznej Spółce" "Praktyczne umiejętności uczniów techników krokiem do kariery w branży IT".

2016/2017

"Rozwój kształcenia zawodowego drogą do aktywizacji młodzieży" realizowanego w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

2017/2018

"Praktyczne szkolenie zawodowe szansą dla uczniów z ZS w Pionkach" realizowanego w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

2018/2019

"Zielone na europejskim rynku pracy" realizowany w ramach projektu "Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

2019/2020

Czterogwiazdkowy hotel Poseidon Palace usytuowany jest na posesji o powierzchni 65 000 m², przy plaży w miejscowości Leptokaria. Z okien można podziwiać widok na morze i górę Olimp. Goście mają do dyspozycji odkryty basen, plac zabaw dla dzieci oraz centrum odnowy biologicznej z gabinetami masażu i siłownią.

Czynny przez cały rok hotel Poseidon Palace oferuje przestronne pokoje z nowoczesnymi meblami. Każdy pokój obejmuje balkon, z którego roztacza się widok na morze lub teren wokół budynku. Wszystkie pokoje wyposażono w telewizor z kanałami telewizji satelitarnej, sejf, klimatyzację, lodówkę oraz dostęp do Internetu. Na terenie całego hotelu Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Główna restauracja serwuje amerykańskie śniadania w formie bufetu, jak również dania kuchni śródziemnomorskiej, w tym przysmaki z ryb, w porze kolacji. Tawerna zaprasza na tradycyjne greckie specjały. W skład zaplecza gastronomicznego wchodzi także bar przy basenie oraz bar przekąskowy na plaży.

Hotel Poseidon Palace, który oddalony jest o zaledwie 2 km od centrum Leptokarii oraz o 16 km od góry Olimp, stanowi doskonałą bazę wypadową dla osób, które planują wycieczkę na Olimp lub do doliny Tembi. Całodobowa recepcja prowadzi przechowalnię bagażu. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking. 

 

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki, ul. Parkowa 4, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

LIBRUS

Dziennik elektroniczny