Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W Centrum Aktywności Lokalnej odbyło się podsumowanie VII konkursu „Nasza Mała Ojczyzna - Pionki i Powiat Radomski”. Do etapu szkolnego zgłoszono blisko 130 prac. W finale w pięciu kategoriach jury oceniło siedemdziesiąt cztery prace. W czwartek szesnastego czerwca w Centrum Aktywności Lokalnej odbył się siódmy finał konkursu „Nasza Mała Ojczyzna - Pionki i Powiat Radomski”. Wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele Naszej Szkoły.

Laureatami konkursu w czterech kategoriach zostali:

1.W kategorii – praca plastyczna I miejsce zdobyła Klaudia Płachta z kl. I IT, II miejsce otrzymał Piotr Szymański z kl. III M, zaś wyróżnienie otrzymał Kamil Parys z kl. III M,

2.W kategorii – praca fotograficzna II miejsce zdobyła Patrycja Szmit z kl. III FBR, III miejsce zajęła Paulina Agaczyńska, zaś Jakub Samborski z kl. III FBR otrzymał wyróżnienie,

3.W kategorii – praca dziennikarska wyróżnienie otrzymała Agata Mazur z kl. I IT,

4.W kategorii – praca literacka wyróżnienie otrzymał Jakub Kaczkowski z kl. I IT.

Wszyscy nagrodzeni uczniowie z Zielonego wraz ze swoim opiekunem Jackiem Malickim, nauczycielem historii otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i ich opiekunowi.

ZS Pionki.

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki, ul. Parkowa 4, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl