Kierunki kształcenia proponowane w Zespole Szkół w roku szkolnym 2022/2023

REKRUTACJA

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

PRAKTYKI / STAŻE

W dniu 29 kwietnia w Zespole Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach miała miejsce  uroczystość zakończenia nauki przez uczniów klas maturalnych. Podczas spotkania głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Stępień, która życzyła uczniom dobrych wyników na maturze i wszelkiego powodzenia
w dorosłym życiu. Następnie swoje przemówienie  wygłosił  pan Piotr  Domagała -przewodniczący Rady Rodziców. Maturzyści podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie, przekazaną wiedzę, za uśmiech i cierpliwość.

Głos zabrali także przedstawiciele klas przedmaturalnych. Marta Wolska i Igor Ochocki życzyli swoim starszym koleżankom i kolegom dostania się na wymarzone studia i realizacji marzeń, a Natalia Skiba i Ada Hernik  dedykowały maturzystom utwór z repertuaru Ani Wyszkoni  „ Biegnij przed siebie”. Wyróżniający się uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Na koniec  tej wyjątkowej uroczystości wychowawcy klas maturalnych – pani Aneta Szczeblewska i pan Paweł Zagożdżon wręczyli świadectwa swoim podopiecznym.

Zdjęcia z uroczystości dostępne w galerii: Zdjęcia

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki, ul. Parkowa 4, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

LIBRUS

Dziennik elektroniczny