Kierunki kształcenia proponowane w Zespole Szkół w roku szkolnym 2021/2022

REKRUTACJA

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W dniu 15 kwietnia 2021 roku w siedzibie Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej odbyła się konferencja w wersji live z okazji ogłoszenia wyników XX edycji konkursu „Mazowsze – moja mała ojczyzna”. Miło nam poinformować, iż wśród 38laureatów jubileuszowej edycji znalazła się przedstawicielka Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach. W kategorii spot reklamowy wyróżniono Julię Grotkowską, która zdobyła II miejsce za pracę o Pionkach.

Organizatorem konkursu jest Muzeum Niepodległości w Warszawie, patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik przy udziale Polskiego Radia Programu 1oraz PKO S.A. O/ Warszawa. W konkursie wzięło udział kilkaset uczniów
ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa mazowieckiego.

- Serdecznie gratuluję Julii zdobytejnagrody. Cieszy mnie fakt, iż okazała się jedyną laureatką konkursu z regionu radomskiego i po raz drugi została wyróżniona. Myślę, że promowanie regionu radomskiego,szczególnie Pionek na Mazowszu, stanowi ważny element kształtowania patriotyzmu lokalnego, podsumował udział w konkursie uczniów Zielonego Jacek Malicki, nauczyciel historii.

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

LIBRUS

Dziennik elektroniczny