Kierunki kształcenia proponowane w Zespole Szkół w roku szkolnym 2020/2021

REKRUTACJA

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W dniu 15. listopada w Zespole Szkół im. J. Śniadeckiego odbyło się spotkanie inaugurujące rekrutację do projektu pt. "Zielone na europejskim rynku pracy" w ramach Projektu Międzynarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego nr umowy POWERVET-2019-1-PL01-KA102-063301.

Podstawowym celem projektu pt. "Zielone na europejskim rynku pracy" jest realizacja procesu rozwoju 42 uczniów, mogących skorzystać ze stworzonych we współpracy z greckim partnerem ram kształcenia i szkolenia zawodowego, ze szczególnym uwzględnieniem realizacji programów stażowych w zagranicznych przedsiębiorstwach.

Podobnie jak w ubiegłych latach, miejscem praktyk młodzieży z Zielonego będzie miejscowość Leptokaria na Riwierze Olimpijskiej.

Na praktyki do Grecji w marcu 2020r. wyjedzie 42. uczniów pod opieką 4. nauczycieli. Do słonecznej Grecji wyjadą uczniowie z kierunków: technik informatyk, technik eksploatacji portów i terminali
oraz technik fotografii i multimediów.
Podczas spotkania, które przeprowadziły Agnieszka Stępień, dyrektor Zielonego i Anna Żyła, koordynator projektu, uczniowie zostali zapoznani z regulaminem rekrutacji. Teraz pozostaje im tylko złożyć odpowiednie dokumenty i rozpocząć przygotowania do wyjazdu.

 

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny