Kierunki kształcenia proponowane w Zespole Szkół w roku szkolnym 2020/2021

REKRUTACJA

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

Już od siedmiu lat Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku organizuje patriotyczną akcję „Mamy Niepodległą!”. Akcja polega na wypisaniu i wysłaniu lub podarowaniu kartki pocztowej, na której znajdują się motywy związane z dniem 11 listopada 1918 roku.


Z okazji 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości organizatorzy akcji przeprowadzili plebiscyt wśród członków klubu Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i wybrali cztery motywy patriotyczne, które zostały wydrukowane w łącznej liczbie jednego miliona sztuk. Na kartkach najpierw należało wypisać życzenia, a potem je zaadresować. W tegorocznej akcji „ Mamy Niepodległą!” po raz piąty wzięła udział cała społeczność Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach.
- Z radością uczestniczyłyśmy w nietypowej lekcji historii - oceniły swój udział w lekcji patriotyzmu uczennice klasy II FP – Zuzanna Korcz, Martyna Zagożdżon i Weronika Zawadzka.
-Serdecznie dziękuję Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, organizatorowi akcji „ Mamy Niepodległą!” za przekazanie 1000 kart pocztowych i p. Anecie Zawadzkiej oraz uczennicom z klasy III IT oraz uczniom klasy II FP za ogrom pracy włożony w sprawne przeprowadzenie upowszechniania pomysłu godnego uczczenia kolejnej ważnej rocznicy historycznej. Jako nauczyciel i członek Klubu Miłośników Józefa Piłsudskiego czuję ogromną satysfakcję z faktu, iż cała społeczność Zielonego aktywnie włączyła się w poszerzanie wiedzy historycznej oraz obchody 101.rocznicy odzyskania Niepodległości. Mam nadzieję, iż udało nam się dotrzeć z życzeniami do wielu osób, podsumował przebieg patriotycznej akcji – Jacek Malicki.

    

  

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny