Kierunki kształcenia proponowane w Zespole Szkół w roku szkolnym 2020/2021

REKRUTACJA

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie dokonała rozstrzygnięcia i przyznała nagrody w konkursie zorganizowanym przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną.

26. września w Starostwie Powiatowym w Radomiu odbyła się uroczystość z udziałem szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów pana Marka Suskiego oraz ministra Cyfryzacji pana Marka Zagórskiego. Podczas spotkania pani dyrektor, Agnieszka Stępień, odebrała certyfikat potwierdzający wygraną z rąk Starosty Radomskiego, pana Waldemara Trelki oraz panów ministrów.

Wygrana w konkursie to efekt przystąpienia naszej szkoły do projektów OSE, mLegitymacja szkolna oraz wykonania grafiki konkursowej pt. "Smart Szkoła".
Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie jest w pełni wyposażona mobilna pracownia multimedialna, dzięki której szkoła będzie mogła prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych. Z nowej pracowni oraz kilkunastu nowoczesnych laptopów uczniowie Śniadeckiego będą mogli korzystać już w tym roku szkolnym.

 

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny