Kierunki kształcenia proponowane w Zespole Szkół w roku szkolnym 2020/2021

REKRUTACJA

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W dniu 23 maja 2019 roku w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbyło się podsumowanie X edycji konkursu „Nasza Mała Ojczyzna - Pionki i Powiat Radomski”. Organizatorami konkursu byli: Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu, Filia w Pionkach, CAL w Pionkach i PSP Nr 5 w Pionkach. Honorowymi patronami konkursu zostali: Starosta Powiatu Radomskiego i Burmistrz Miasta Pionki.

Nagrody laureatom konkursu wręczali: p. Roman Frąk, wicestarosta powiatu radomskiego, p. Beata Walaszek, dyrektor Bibliotek Pedagogicznej w Radomiu, p. Barbara Siek, kierownik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Pionkach i p. Marcin Alot, dyrektor CAL w Pionkach oraz przedstawicielki organizatorów konkursu. Jubileuszowa edycja konkursu poświęcona był życiu i twórczości Stanisława Moniuszki, którego rok 2019 został ogłoszony jego świętem. Do etapu powiatowego zgłoszono 105 prac z 18 szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu radomskiego. W finale w 4 kategoriach jury nagrodziło 43 uczniów, w tym sześciu z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach. Laureatami konkursu reprezentujących ZIELONE zostali:
- w kategorii praca fotograficzna: III miejsce zdobył Mateusz Palka z kl. III FP, zaś Natalia Noga z kl. III FP otrzymała wyróżnienie,
- w kategorii praca multimedialna: III miejsce zdobył Robert Kacperczyk z kl. III IT,
- w kategorii praca literacka: II miejsce zdobyła Anna Zawadzka z kl. III FP,
- w kategorii praca plastyczna: wyróżnienie otrzymał zespół w składzie: Izabela Halińska i Jan Drab z kl. III IT.


- Cieszymy się, że Jury doceniło nasze prace i zostaliśmy laureatami konkursu, którego bohaterem był Stanisław Moniuszko. Tematyka konkursu była wyjątkowo ciekawa i dała nam możliwość wykazania się wieloma umiejętnościami z różnych dziedzin nauki, podsumowali swój udział w konkursie laureaci konkursu z ZIELONEGO.
- Gratuluję nagród moim uczniom i cieszę się, iż przedstawiciele Zielonego przyczynili się do godnego uczczenia Roku Stanisława Moniuszki. Po raz kolejny przedstawiciele ZIELONEGO wykazali się nieprzeciętną wiedzą historyczną i muzyczną, podsumował udział w konkursie Jacek Malicki, belfer historii.
ZS Pionki – Jacek Malicki

   

   

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny