• DNI OTWARTE W ZIELONYM

    Zdjęcia do obejrzenia w GALERII

  • Uroczyste ukończenie szkoły przez klasy maturalne.

    Powodzenia na maturze!

  • Uroczyste ukończenie szkoły przez klasy maturalne.

    Powodzenia na maturze!

  • FotoDziennikarze - warsztaty dziennikarskie na Wydziale Politologii UMCS w Lublinie

  • Praktyki w Grecji - niesamowite wspomnienia!!!

    Zdjęcia do obejrzenia w GALERII.

  • Kliknij w baner, aby dowiedzieć się więcej i zgłosić swój udział

Zaproszenie na jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach

Jubileusz 60-lecia

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W dniu 04.04.2019 r. przy Nadleśnictwie Kozienice odbyły się biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży „Pionki 2019 r.”. W zawodach wzięły udział wszystkie pionkowskie szkoły, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Garbatki-Letnisko i Zespół Szkół z Zakrzewa. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych dziewczęta biegały na 1000 m, a chłopcy na 1500 m.

Naszą szkołę w tym roku licznie reprezentowali:

1. Podsiadła Martyna II fp
2. Styczyńska Joanna I fp
3. Skiba Justyna III fp
4. Krekora Weronika III fp
5. Krekora Wiktoria III fp
6. Michalska Wiktoria I fp
7. Zawadzka Weronika I fp
8. Zawadzka Paulina I fp
9. Kowalska Gabriela I fp
10. Banaś Marcelina I fp
11. Chołuj Krzysztof III it
12. Kęska Adrian IV it
13. Wdowiak Piotr II fp
14. Wziątek Albert IV it
15. Bociek Jakub I it
16. Tomaszewski Mateusz I it
17. Pluta Tomasz I it
18. Grzegorzewski Kamil I it
19. Pudlewski Wiktor I it
20. Chołuj Jakub I it
21. Wasiński Wiktor I it
22. Tomaszewski Krzysztof I it
23. Piekarski Tomasz III it
24. Podsiadły Adrian III it
25. Dąbrowski Janusz I it
26. Zagożdżon Szymon I it
27. Amanowicz Szymon I it
28. Żarłok Łukasz I it
29. Klimas Łukasz I it
30. Stępień Mateusz I fp
31. Kowalski Maciej I it
32. Kaczkowski Michał I it
33. Kwiatkowski Jakub I it
34. Warchoł Wiktor I it
35. Ćwiklak Mateusz I fp
36. Mazur Jakub I fp
37. Andzelm Bartosz I fp


W biegu chłopców pierwsze miejsce zajął Wiktor Wasiński, a w punktowanej piętnastce znaleźli się jeszcze : Albert Wziątek (piąte), Mateusz Tomaszewski (szóste), Jakub Bociek (ósme), Maciej Kowalski (dwunaste), Szymon Zagożdżon (piętnaste).

Niestety, w biegu dziewcząt nikt nie znalazł się na podium, a do punktowanej piętnastki zakwalifikowały się: Joanna Styczyńska (siódma), Weronika Krekora (ósma), Weronika Zawadzka (jedenasta), Paulina Zawadzka (dwunasta), Marcelina Banaś ( trzynasta).

W klasyfikacji szkół Zielone uplasował się na drugiej pozycji w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. To wyższy wynik w porównaniu z poprzednim. Miejmy nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

  

  

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny