• Kliknij w baner, aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować na obchody jubileuszu

  • Przed jubileuszem 60-lecia szkoły

    Kliknij w baner, aby obejrzeć wideo

  • Praktyki w Grecji - niesamowite wspomnienia!!!

    Zdjęcia do obejrzenia w GALERII

Zaproszenie na jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach

Jubileusz 60-lecia

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W dniu 25. marca 2019 roku w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie odbyła się Wielka Gala zorganizowana z okazji ogłoszenia wyników IV edycji Konkursu Historycznego „PATRIA NOSTRA”.
Wśród uczestników międzynarodowej uroczystości znaleźli się przedstawiciele Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach. Zielone reprezentował trzyosobowy zespół w składzie: Milena Seweryn, Kacper Kołtunowicz i Mateusz Palka z klasy III FP oraz opiekun uczniów, Jacek Malicki – nauczyciel historii.


Na zaproszenie organizatorów konkursu Wielką Galę prowadził znany aktor telewizyjny i teatralny Jerzy Zelnik. Organizatorów konkursu reprezentowali między innymi: euro-poseł Ryszard Czarnecki, prof. Jan Żaryn, pełniący jednocześnie funkcję senatora III RP i Przewodniczącego Stowarzyszenia „Polska Jest Najważniejsza”, Aurelia Michałowska - Mazowiecki Kurator Oświaty, a także Mirosław Gryko, przedstawiciel Agencji Reklamowej MG MEDIA.
Na uroczyste podsumowanie zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy konkursu – 87 zespołów ze swoimi opiekunami z województwa mazowieckiego, a także z USA, Litwy, Kazachstanu, Francji, Ukrainy i Białorusi. Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli świata polityki, kultury, mediów i sponsorów.
- Pomimo, tego, iż nie zdobyliśmy głównej nagrody, jaką była wycieczka do Brukseli, to jesteśmy zadowoleni z udziału w konkursie. Naszą animację poświęciliśmy Januszowi Kusocińskiemu, którego Niemcy rozstrzelali w Palmirach. Praca będzie wyświetlana w dniach 26. marca – 01. kwietnia 2019 roku na telebimach reklamowych w Ząbkach w pobliżu Centrum Handlowego M1. Mogliśmy poznać znane osobistości ze świata polityki, kultury i mediów oraz zwiedzić Centrum Olimpijskie. Udział w tak wyjątkowej uroczystości był dla nas ogromnym przeżyciem, podsumowali swój pobyt w stolicy fototechnicy z ZIELONEGO.
- Dziękuję zespołowi za przygotowanie ambitnej animacji i gratuluję pomysłu na jej wykonanie. Organizatorom konkursu należy się szacunek za oryginalny pomysł na popularyzację historii wśród młodzieży. Udział w kolejnej edycji konkursu przedstawicieli ZIELONEGO potwierdza fakt, iż młodzież interesuje się historią w różnej formie, podsumował udział swoich uczniów w konkursie, belfer historii – Jacek Malicki.

 

  

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny