• Mikołajki 2019

    Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ

  • 20 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Zaproszenie na jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach

Jubileusz 60-lecia

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W piękny, zimowy wieczór 22. stycznia 2019 r. w Zespole Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach odbył się bal studniówkowy. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, a następnie głos zabrała Agnieszka Stępień - dyrektor szkoły. W swoim przemówieniu powitała wszystkich przybyłych na studniówkę oraz podziękowała rodzicom maturzystów i wychowawcom klas za pomoc w jej przygotowaniu. Zwróciła się również do uczniów klas czwartych. Życzyła im sukcesów na maturze i znakomitej zabawy podczas tego wyjątkowego balu.


Maturzystów reprezentowali: Agata Baran z klasy 4efp i Jakub Kaczkowski z klasy 4it. W wystąpieniu przyznali, że czują się poruszeni doniosłością tej chwili, wrócili też wspomnieniami do pierwszych dni spędzonych w Zielonym. Dyrekcji i gronu pedagogicznemu złożyli serdeczne podziękowania za trud, wspaniałą atmosferę i przekazaną wiedzę. Miłymi słowami obdarowali także swoje wychowawczynie: mgr Annę Warchoł, mgr Elżbietę Deję oraz mgr Beatę Fila.
- Nasze wychowawczynie nigdy nie przestawały w nas wierzyć, zawsze nas wspierały. Byliśmy jednością niesforną i niepokorną, dlatego z całego serca dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość- mówił Jakub.
- Z wdzięcznością zwracamy się do naszych rodziców. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki waszej pomocy – kochani - możemy dzisiaj przeżyć tak radosne chwile – przemawiała Agata.
Maturzyści obdarowali nauczycieli kwiatami, podziękowali mgr Małgorzacie Sapijaszce za pracę włożoną w przygotowanie uroczystego poloneza, a swoje przemówienie zakończyli słowami:
- Dzisiejszego wieczoru odrzućmy wszelkie troski i zmartwienia. Poddajmy się urokowi tego wieczoru. Szalejmy nienagannie!
Życzenia wspaniałej zabawy swoim starszym kolegom złożyli przedstawiciele klas trzecich – Milena Seweryn i Jakub Bednarczuk. W imieniu rodziców głos zabrał Roman Kęska, przewodniczący Komitetu Studniówkowego.
Na koniec części oficjalnej dyrektor Agnieszka Stępień ogłosiła: „Bal Studniówkowy 2019 uważam za otwarty”.

 

 

 

 

 

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny