• Kliknij w baner, aby dowiedzieć się więcej i zgłosić swój udział

  • FOTODZIENNIKARZE, POLSAT I TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

  • Zgłoszenia u p. J. Malickiego

Zaproszenie na jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach

Jubileusz 60-lecia

Klasa fototechniczna z innowacją dziennikarską została objęta patronatem UMCS

Patronat UMCS

Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce z kierunkiem technik informatyk z pożarnictwem.

INFORMATYCY

Praktyki zawodowe w Grecji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

GRECJA

W dniach 01 – 05 czerwca 2018 roku odbyła się wycieczka edukacyjna do Belgii zorganizowana przez dr Zbigniewa Kuźmiuka, posła do Parlamentu Europejskiego. Wśród uczestników wycieczki znalazły się dwie laureatki Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach: Agata Baran i Dominka Kwaśnik z kl. III EFP.

Podczas wycieczki jej uczestnicy mieli okazję poznać historię Unii Europejskiej i Parlamentu Europejskiego oraz zwiedzić jego siedzibę. W trakcie pobytu w Belgii uczennice z Zielonego wraz z pozostałymi uczestnikami wyjazdu zwiedzili Brukselę i jej zabytki, wysłuchali prelekcji dr Zbigniewa Kuźmiuka, zwiedzili zabytkową Brugię. Zakwaterowani byli w hotelu Agenda Louise. Warto dodać, że centrum Brukseli zwiedzali także nocą i zachwycili się wyjątkowym urokiem tego miasta.
- Wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli był dla mnie ogromnym przeżyciem. Była to moja pierwsza zagraniczna wycieczka, tak Dominika podsumowuje swój pobyt w Belgii.
– Duże wrażenie wywarły na mnie zabytki stolicy Belgii, a nade wszystko mile zaskoczył mnie pobyt w siedzibie PE. Udział w wycieczce edukacyjnej pozwolił mi poznać, jak na co dzień funkcjonują instytucje Unii Europejskiej - wspomina swój wyjazd Agata.
- Serdecznie gratuluję moim uczennicom wygrania wycieczki do Brukseli. W imieniu całej społeczności Zielonego dziękuję dr Zbigniewowi Kuźmiukowi, fundatorowi wycieczki i organizatorowi Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej - stwierdził Jacek Malicki, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie z ZS w Pionkach.

     

  

Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego, 26-670 Pionki ul. Parkowa 6, tel/fax 48 612 80 90, e-mail: zspg2@wp.pl

ZAOCZNA

Szkoła dla dorosłych

SPECJALNA

Szkoła Specjalna

PROJEKTY

Projekty unijne

BAZA

Baza szkolna

MOODLE

Platforma e-learningowa

LIBRUS

Dziennik elektroniczny